вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 227
home Познати

ФОТО: Македонската водителка повторно позира како од мајка родена (16+)

ФОТО: Македонската водителка повторно позира како од мајка родена (16+)

Некогашната ТВ водителка Мелита Ракиќевиќ сака на сите да им покаже како ужива во животот.

Сега веројатно сакаше да направи поголема возбуда за своите следбеници на Инстаграм, па реши по полноќ да сподели интимни и приватни моменти.

Имено, во последните објави на Мелита, стојат две фотографии на кои таа позира гола и запенета во џакузи, но со пената внимателно ги покри интимните делови и дополнително ја заскокотка фантазијата на следбениците од посилниот пол.

ФОТО:PRINTSCREEN INSTAGRAGAM/ MELITAMELI

Инаку, пред извесен период Мелита откри дека повторно е во врска со саканиот Виктор, но не баш преферира да објавува заеднички моменти.

ФОТО:PRINTSCREEN INSTAGRAGAM/ MELITAMELI

Сепак,  кој стоел зад објективот по полноќ  остана непознато.

Најнови вести

Локални избори 2021