среда, 28. јули 2021. Вести денес: 104
home Познати

ФОТО: Македонската старлета Александра Накова демантираше дека е позитивна на коронавирусот

ФОТО: Македонската старлета Александра Накова демантираше дека е позитивна на коронавирусот

Поранешната македонска манекенка и учесничка во реалното шоу ,,Срвајвер“, се огласи на својот Инстаграм профил и демантираше натписите во мо медиумите дека таа била позитивна на коронавирусот.

Инаку, како што пишуваа медиумите во земјата, наводно Накова била позитивна на Ковид-19 и не ги почитувала мерките за самоизолација, поради тоа што истата наводно била уапсена и спроведена во државен карантин.

Коронавирус