недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 29
home Познати

ФОТО: Македонската ријалити ѕвезда ја покажа тангата и бомбастичниот задник!

ФОТО: Македонската ријалити ѕвезда ја покажа тангата и бомбастичниот задник!

Познатат македонска ријалити ѕвезда, Елеонора Миљковиќ секојдневно успева да ги изненади своите фанови, истото го направи со уште една жешка и провокативна фотографија, од која сите можат да останат без здив.

Овој пат Елеонора позираше гола, а градите ги покри со рацете. Освен што наѕираат нејзините силикони, Елеонора преку тангата го покажа и совршениот задник.

Инаку, Елеонора деновиве изјави дека се преселила во Белград, каде започнува нешто ново во нејзината кариера. За што точно станува збор останува да видиме.

Најнови вести

Коронавирус