недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 43
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски по посетата на Свети Николе

home Познати

ФОТО: Македонската пејачка во секси издание – црн фустан со шлиц до колкови и мрежести чорапи

ФОТО: Македонската пејачка во секси издание – црн фустан со шлиц до колкови и мрежести чорапи

Македонската пејачка Сара Костадиновска, во јавноста позната како Сара Мејс пред две години стана мајка на малата Илина, а набрзо после тоа својата линија ја доведе до совршенство.

Сега, пејачката без никаков проблем на секоја фотографија го истакнува својот сексипил.

Овој пат на Инстаграм објави фотографија во секси црн фустан со шлиц до колкови и мрежести чорапи.

Коронавирус