петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 76
home Познати

ФОТО: Македонската пејачка со најкусо фустанче до сега

ФОТО: Македонската пејачка со најкусо фустанче до сега

македонската пејачка Елена Петреска ги израдува фановите со нови фотографии на социјалните мрежи.

Таа се фотографираше во ултра кратко фустанче. Мора да признаете изгледа одлично, погледнете.

When you doing nothing ?

A post shared by Elena Petreska (@elena__petreska) on

Најнови вести