четврток, 23. март 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Македонската најпозната манекенка објави дека е бремена, но никаде не може да го најде таткото

ФОТО: Македонската најпозната манекенка објави дека е бремена, но никаде не може да го најде таткото

Македонската мисица Емилија Розма преку објава на својот Инстаграм профил се пошегува со своите фанови поради шекулациите кои со денови се шират, дека убавицата е бремена. Таа прво објави фотографија со ехо снимка, во чиј опис напиша дека е бремена.

Но, за да не остане ситуацијата нерешена, таа сепак даде објаснување.

-Луѓе ја дечко не можам да прелажам да ме фати, не па дете да ми направи. Овца да ми нацрта човек ќе ја изгубам. Мешето ме боли, не сум трудна, ништо страшно, напиша Емилија.

loading...