сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Македонската фолкерка се истетовира на градите

ФОТО: Македонската фолкерка се истетовира на градите

Фолк-пејачката Ирена Спасовска се тетовираше. Една тетоважа на раката и една над градата, па се пофали на социјалните мрежи.

По објавената фотографија на Фејсбук, Ирена доби само комплименти.

Како ви се допаѓа:

Коронавирус