недела, 23. јануари 2022. Вести денес: 72
home Познати

ФОТО: Мајката бринета, а ќерката русокоса- македонската водителка ја покажа својата ќерка

ФОТО: Мајката бринета, а ќерката русокоса- македонската водителка ја покажа својата ќерка

Водителката Ирена Спировска на својот Инстаграм профил објави фотографија од нејзината ќерка Зорица. Но, се пофали ѝ дека имаат нов миленик во семејството, расно куче за кое од сега ќе се грижат водителката и ќерка ѝ . Многумина коментираа дека двете се како другарки, но и дека е прилично различни, пособено во изгледот.

Најнови вести

Коронавирус