четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 20
home Познати

ФОТО: Мајката бринета, а ќерката русокоса – македонската водителка ја покажа својата ќерка (ФОТО)

ФОТО: Мајката бринета, а ќерката русокоса – македонската водителка ја покажа својата ќерка (ФОТО)

Водителката Ирена Спировска на својот Инстаграм профил објави фотографија од нејзината ќерка  Зорица.

Но, се пофали и дека имаат нов миленик во семејството, расно куче за кое од сега ќе се грижат водителката и ќерка и .

Многумина коментираа дека двете се како другарки, но и дека е прилично различни, пособено во изгледот, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус