вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 83
home Познати

ФОТО: Луна и малата Миа излегоа од болница, еве како изгледа таа четири дена по породувањето

ФОТО: Луна и малата Миа излегоа од болница, еве како изгледа таа четири дена по породувањето

Луна Џогани пред четири дена ја роди ќерката Миа, а денеска излегоа од болница.

По среќната мајка и малото девојче дојде сопругот и татко Марко Миљковиќ.

-Се опоравувам од царскиот рез, тешко одам се уште. Но, добро сум, среќна сум, го носам бебето дома. Многу сум емотивна, ова се солзи радосници, им кажа расплаканата Луна на новинарите кои ја пречекаа пред болница.

Луна излезе од болница во мини лелеаво зелено фустанче со одлична фигура.

Најнови вести

Коронавирус