сабота, 30. јули 2022. Вести денес: 45
home Познати

ФОТО: Луна Џогани влезе во 9. месец од бременоста, згодната трудница позираше во минијатурно фустанче

ФОТО: Луна Џогани влезе во 9. месец од бременоста, згодната трудница позираше во минијатурно фустанче

Луна Џогани на социјалните мрежи објави дека влегла во деветиот месец од бременоста.

Пејачката, објави фотографија во минијатурно бело фустанче, во кое трудничкиот стомак е истакнат во прв план.

-Денес ни е 9 месец. Остана уште малку конечно да дојде бебенцето. Навистина ми прелета бременоста и уживав во неа. Сега чекаме секој ден, само да го запознаеме нашето девојче, напиша Луна.

Ова е прво дете на Луна и нејзиниот партнер Марко Миљковиќ кој неодамна најави дека наскоро ќе стапат во брак.

Врската популарниот пар ја започна во реално шоу пред две години, а во септември мината година Марко ја запроси Луна.

Коронавирус