четврток, 22. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Луна Џогани е бремена, а нејзиното момче во меѓувреме пушти стомак

ФОТО: Луна Џогани е бремена, а нејзиното момче во меѓувреме пушти стомак

Ријалити ѕвездата, пејачка и блогерка Луна Џогани е бремена. Таа и нејзиниот вереник Марко Милјковиќ го очекуваат своето прво дете, односно тие ќе добијат ќеркичка, а парот одлучил да и го даде името Миа.

Иако Луна е бремена, изгледа дека Марко малку се опуштил и пуштил стомак.

За работата да не излезе од контрола тој одлучил за оди во теретана и да поработи на својата форма, а сето тоа го забележала неговата избраничка и истото го споделила на својот ЈуТјуб канал.

-Немој срцето да не ти застане, се пошегувала Луна на сметка на своето момче.

Најнови вести

Коронавирус