четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 83
home Познати

ФОТО: Љупка не седи мирна, повторно им го сврте грбот на мажите

ФОТО: Љупка не седи мирна, повторно им го сврте грбот на мажите

Познатата македонска инфлуенсерка, Љупка Митрова на својот профил на Инстаграм објави провокативни фотографии од Грција, каде го истакнува својот задник.

Љупка Митрова од неодамна ја прекина својата долгогодишна врска со Спејко, а беше забележана на едно од службените патувања на министерот за земјоделие Љупчо Николовски.

Па оттука се поставува прашањето дали Митрова во моментов на плажите во Грција е сама?

Најнови вести

Коронавирус