четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 42
home Познати

ФОТО: Љупка Митрова го крена шлицот

ФОТО: Љупка Митрова го крена шлицот

Познатата македонска инфлуенсерка, Љупка Митрова, која во моментов е во Прага заедно со министерот за земјоделие Љупчо Николовски, не пропушти а да не направи провокативна фотографија за својте профили на социјалните мрежи.

Ако претходно објавивме фотографија каде Митрова е прегрната со министерот, овој пат таа позира сама, се поставува прашањето кој е фотографот и на кого Љупка му позира?

 

Коронавирус