четврток, 22. октомври 2020. Вести денес: 131
home Познати

ФОТО: Лиз Харли со новата провокативна фотографија ги израдува своите фанови

ФОТО: Лиз Харли со новата провокативна фотографија ги израдува своите фанови

„Бог те создал тебе кога мислел на бикини“ – напишал некој нејзин обожавател. Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) повеќе пати докажала дека има брутално тело во шестата деценија од животот. А, тоа го направила и сега.

Лиз покрај дрвјата позирала во “жешки“ панталончиња додека пак во горниот дел имала бикини. До израз дошла нејзината секси линија, а пред сè нејзините бујни гради.

Фановите повторно биле воодушевени, а на Инстаграм ѝ доделиле многубројни коментари. „Бог те создал тебе кога мислел на бикини“ – напишал некој нејзин обожавател.

Еве ја и фотографијата:

 

View this post on Instagram

 

Last of the summer sun #England #herefordshire @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

 

 

View this post on Instagram

 

Kisses from the Pacific Ocean ❤️❤️❤️

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Коронавирус