среда, 18. мај 2022. Вести денес: 6
home Познати

ФОТО: Лима ги збудале мажите, за кого ли се сликаше во вакво издание?

ФОТО: Лима ги збудале мажите, за кого ли се сликаше во вакво издание?

Манекенката Адриана Лима на Инстаграм се пофали со нови фотографии на кои држи огромен букет ружи.

Поранешната српска снаа, која наводно е во врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар позираше заводливо со огромниот букер.

Таа не откри од кого и е букетот, но напиша дека има 225 ружи и дека поради тоа се чувствува многу посебно.

Најнови вести

Коронавирус