четврток, 5. август 2021. Вести денес: 0
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Познати

ФОТО: Лила во провокативно издание – водителката позираше само со пешкирче околу себе

ФОТО: Лила во провокативно издание – водителката позираше само со пешкирче околу себе

Познатата водителка и инфлуесерка на големо се подготвува за промоција на новата песна, а според објавата предвиден е и „дрес код“ на забавата.

Имено Лила Филиповска гола во када, само со пешкирче околу себе, сликовито покажа како се подготвува за промоција на „Тешко мене со тебе“!

Промоцијата е најавена за утре, а со нетрпение очелкуваме да видиме како ќе изгледа Лила.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Коронавирус