вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 170
home Познати

ФОTO: Лила повторно ја разбуди машката фантазија

ФОTO: Лила повторно ја разбуди машката фантазија

Лила Филиповска, познатата водителка и инфлуенсерка на Инстаграм повторно објави провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Сензуална, женствена, само сапуница легната во када успеа да разбуди многу фантазии, но и да собере многу лајкови.

„Животот е едноставен, но ние го правиме комплициран.“ – напиша Лила под својот пост.

Како и секогаш незаменливата Лила ги собра симпатиите на своите фанови кои не штедеја комлименти и пофални зборови за нејзинито изглед.

 

Коронавирус