петок, 24. јуни 2022. Вести денес: 161
home Познати

ФОТО: Лила му се израдува на снегот- иако во сандали и кусо фустанче не и пречеше студот

ФОТО: Лила му се израдува на снегот- иако во сандали и кусо фустанче не и пречеше студот

Снегот во Скопје иако кратко вееше израдува многумина, а една од нив беше и  Лила Филиповска која му се израдува на снегот , па излезе и да направи неколку фотографии.

Имено таа на стори сподели кратко видео додека вее и напиша „Конечно“.

Иако беше во сандали и кратко фустанче, најверојатно поради снимање на квизот „Се или нешто“ таа не одолеа па застана на снегот и направи неколку селфи фотки.

Најнови вести

Коронавирус