четврток, 26. мај 2022. Вести денес: 72
home Познати

ФОТО: Лила конечно откри со кој го дели креветот, ова е убавецот со зелени очи

ФОТО: Лила конечно откри со кој го дели креветот, ова е убавецот со зелени очи

Лила на социјалните мрежи често споделува фотографии од Рангар, или Раги како што таа нагалено го нарекува нејзиниот мачор кој е миленикот на семејството. Додека Лила ужива да се фотографира, Раги тоа го мрази најмногу на светот, но нема избор кога неговата најдобра пријателка е инфлуенсерка.

Убавината на Рагнар ги привлече и маркетинг агенциите, па од неодамна на миленикот на водителката доби понуда за соработка. Рангар на профилот на Лила рекламираше храна за мачки.

Откако му се „усладија парите на овој убавец“, тој одеднаш почна да позира како вистински професионалец, но сè уште не открил колку точно заработува од една објавата. Деловна тајна!

Омилената работа на Рангар е да одмара, особено на креветот во спалната соба на водителката или на гости кај нејзиниот син Филип. Рангар „за медиумите“ нема да открие каде ќе преноќи оваа ноќ.

Водителката често позира со својот мачор – инфлуенсер, а секоја нивна заедничка фотографија е меѓу омилените кај бројните следбеници на водителката.

Најнови вести

Коронавирус