вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 117
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Лила гола во када среде пештера

ФОТО: Лила гола во када среде пештера

Водителката Лила Филиповска деновиве ужива во Турција во Анталија од каде секојдневно објавува видеа и фотографии.

Овојпат Лила се сликаше гола во када полна со пена и пак е главна на Инстаграм. Таа се пофали дека е во пештера и дека не и е така лошо.

„Во денешно време животот во пештера и не е така лош. Барем во пештерава во која јас престојувам деновиве“, напиша Лила.

Парламентарни избори 2020