понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 133
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Лидија Вукичевиќ легна на кревет за масажа, мажите не знаеа каде попрво да гледаат

ФОТО: Лидија Вукичевиќ легна на кревет за масажа, мажите не знаеа каде попрво да гледаат

Лидија Вукичевиќ иако длабоко гази во шестата деценија од животот, се’ уште важи за една од најубавите актерки, а својата завидна фигура редовно ја споделува преку провокативни фотографии со своите следбеници на Инстаграм.

Овој пат, Лидија навистина отиде чекор подалеку. Иако до сега ја видовме во различни изданија што предизвикуваат, ваков празник за машките очи никогаш до сега не приуштила.

Имено сексапилната актерка соблекла се’ од себе и останала целосно гола, а својата раскошна задница ја покрила само со едно мало пешкирче.

Актерката решила да си дозволи естетски третман со кој ќе го дообликува нејзиното тело, па нема сомнение дека на мажите најмногу им се допадна оваа лежечка поза. Еротски призор, во каков што Лидија до сега ја немаме видено… Не барем јавно, па дури не и во некоја послободна филмска сцена.

Коронавирус