понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 174
home Познати

ФОТО: Лепа Брена објави фотографии од свадбата на Стефан и Александра Пријовиќ кои досега не се видени

ФОТО: Лепа Брена објави фотографии од свадбата на Стефан и Александра Пријовиќ кои досега не се видени

Помина речиси недела дена од „свадбата на векот“ , младенците се и понатаму насмеани и изгледа дека уживаат во брачните води, а најголемата југословенска ѕвезда со денови објавува фотографии од гламурозната венчавка.

Венчаквката на Александра и Филип ќе остане убав спомен за пејачката, на која очигледно и се допаднал секој детаљ … од гостите, преку атмосферата, до салата во која е организирана венчавката.

Откако објави фотографија со венчаниот кум, кој кумувал на нејзината венчавка со Бобо Живојиновиќ пред 20 години, во четвртокот се потсети и на прекрасната сала во која пред недела дена се забавуваа младенците со гостите.

Најнови вести

Коронавирус