четврток, 22. април 2021. Вести денес: 66
Во живо

Протест на угостителите и туристичките агенции

home Познати

ФОТО: Лидија Кочовска пиеше вино од бокал за Нова Година

ФОТО: Лидија Кочовска пиеше вино од бокал за Нова Година

Македонската пејачка Лидија Кочовска сподели фотографии од нејзината забава новогодишната вечер и на нејзините фанови им посака среќни празници.

Пејачката славеше пиејќи вино од бокал, па тоа одлучи да го објави на социјалните мрежи.

Откако ја објави фотографијата, многумина се шегуваа за Лидија, велејќи  „полека со бокалот, вино се пие од чаша“, погледнете.

Коронавирус