среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 45
home Познати

ФОТО: Кумата Каролина Гочева како светска дива на свадба кај познатата радио водителка

ФОТО: Кумата Каролина Гочева како светска дива на свадба кај познатата радио водителка

Пејачката Каролина Гочева и нејзиниот сопруг Михаил Корубн пред неколку дена беа кумови на свадба кај водителката и новинар од „Антена 5“ радио Ана Шутиноска.

Пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографии од прославата и со фановите сподели како била облечена.

Јасно е дека Каролина изгледаше како дива, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Тета и Луце на свадба кај @shutinoska и Гоце ?‍♀️❤️ фото @stefan.rajhl

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Коронавирус