четврток, 17. јуни 2021. Вести денес: 103
home Познати

ФОТО: Крвта не е вода – Вељко и малиот Жељко во иста поза

ФОТО: Крвта не е вода – Вељко и малиот Жељко во иста поза

Вељко и Богдана пред точно три дена објавија први фотографии од синот Жељко, кој го крстија на 12 јули.

Од тогаш речиси сите членови на семејството на социјалните мрежи објавуваат фотографии од малиот наследник.

Овој пат Жељко е фотографиран како спие со неговиот татко Вељко. Фотографијата ја објавила Богдана, која скришно ги сликала додека тие спиеле.

ЕУРО 2020

Македонија