сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Кристина мандарина ги покажа огромните гради, па откри дали повторно ќе ги зголеми

ФОТО: Кристина мандарина ги покажа огромните гради, па откри дали повторно ќе ги зголеми

Кристина која во регионот стана позната откако беше забележана како продава мандарини на тезга во Хрватска, па по тоа го доби и надимакот Кристина мандарина на својот Инстаграм профил разговараше на прашања поставени од своите фанови.

 

View this post on Instagram

 

Hvala Čakovec na divnom gostovanju ! Bili ste ekstraaa!!!?❤️???

A post shared by ? KRISTINA PENAVA ? (@lareina1134) on

 

View this post on Instagram

 

Vi ste zasluzni za moj svakodnevni osmijeh na licu ! ?Hvala svima ! ❤️? ????

A post shared by ? KRISTINA PENAVA ? (@lareina1134) on

Едно од прашањата гласеше дали повторно ќе ги зголеми градите.

– Да можам би била балон, но некогаш мора да пости граница и не го форсирам телото на нешто што не може да паднете, напишала таа.

Кристина на својот Инстагарм профил сподели и фотографија на која се обиде да ги истакне градите.

Во автомобил, облечена во тесни фармерки и кратка маичка со огромно деколте, таа уште еднаш го привлече вниманието на нејзините фанови, посебно мажите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ? KRISTINA PENAVA ? (@lareina1134) on

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by ? KRISTINA PENAVA ? (@lareina1134) on

 

View this post on Instagram

 

#smirnoffice ?

A post shared by ? KRISTINA PENAVA ? (@lareina1134) on

Коронавирус