понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 109
home Познати

ФОТО: Кристина Беквалац првпат се огласи откако беше претепана нејзината сестра, еве што му порача на зетот

ФОТО: Кристина Беквалац првпат се огласи откако беше претепана нејзината сестра, еве што му порача на зетот

Наташа Беквалац ја претепа сопругот Лука Лазукиќ, кој заработи забрана да и’ се доближува на пејачката.

Се огласи и нејзината помлада сестра, дизајнерката Кристина Беквалац, која ја поддржа својата сестра испраќајќи јасна порака преку социјалните мрежи.

„Љубовта треба да те лекува, а не да те повредува“, порача Беквалац и доби голем број коментари за поддршка.

loading...