сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 128
home Познати

(ФОТО) Кристијано со подарокот за Георгина ја остави без зборови: Не знам што да кажам

(ФОТО) Кристијано со подарокот за Георгина ја остави без зборови: Не знам што да кажам

Врската помеѓу Кристијано Роналдо и Георгина Родригез секогаш привлекува големо внимание.

Славниот пар ја користи секоја шанса да се израдуваат едни со други, а Кристијано ја изненади Георгина со уште еден скап подарок.

Станува збор за специјална шкафче на Луј Витон за чување накит и скапи работи, а Георгина се пофали со подарокот на социјалните мрежи.

„Останав без зборови“, рече атрактивната Шпанка.

Коронавирус