сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Копија на својата мајка – поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски покажа од кој ја наследила убавината

ФОТО: Копија на својата мајка – поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски покажа од кој ја наследила убавината

Македонската манекенка и пејачка, Кристина Димитриевска објави фотографија од својата мајка.

-Крушата под круша паѓа, гласи еден од коментарите кои ги напишаа нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

My ? mom ?

A post shared by MISS BALKAN 2019 ? (@kristina.dimitry) on

Инаку, Кристина беше во брак со пејачот Даниел Кајмакоски со кој го имаат синот Давид.

Најнови вести