сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Конечно ја имаме и најперверзната фотографија од Линдзи Вон

ФОТО: Конечно ја имаме и најперверзната фотографија од Линдзи Вон

Американската скијачка Линдзи Вон години наназад важи за една од најатрактивните жени во светот. Каде и да се појави, привлекува големо внимание, па папараците го следат секој нејзин чекор, знаејќи дека нејзините фотографии ќе привлечат интерес кај читателите.

Една од најпосакуваните фотографии на популарната скијачка ја имаме сега, за време на нејзиниот одмор во Италија. Додека Линдзи се опушташе на својот душек, фотографот ја „улови“ од зад грб, а во прв план е нејзиниот задник, што е на општо задоволство кај припадниците на посилниот пол.

Коронавирус