понеделник, 1. јуни 2020. Вести денес: 54
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

ФОТО: Коментаторот од Србија на одмор во Охрид со бремената девојка- откри и една мала тајна која се случила таму

ФОТО: Коментаторот од Србија на одмор во Охрид со бремената девојка- откри и една мала тајна која се случила таму

Еден од двајцата коментатори од Арена во кои се вљуби македонската публика, поради фактот што жeстоко го бодреа РК Вардар во Лигата на шампиони повторно се врати во Македонија.

Тој го посети македонскиот бисер Охрид, а на својот Фејсбук сподели фотографија од Свети Наум и откри мала тајна.

Токму тука на Свети Наум, Стевановиќ ја побарал за жена својата сегашна сопруга.

Коронавирус