вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 76
home Познати

ФОТО: Колку постара толку поубава, Цеца со нова фотографија на Инстаграм

ФОТО: Колку постара толку поубава, Цеца со нова фотографија на Инстаграм

Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе со години важи за икона на убавината, на која не останува рамнодушен никој, ни жените ни мажите. За нејзниот изглед сите имаат само зборови со пофалба.

Така е и сега откако во јавност излезе нејзината нова фотографија. Сите се со став дека пејачката е како вино, што е постара, тоа подобро изгледа и годините не и можат ништо.

Иако стана баба, таа никогаш не изгледала подобро.

Коронавирус