четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 42
home Познати

ФОТО: Кој би рекол дека има 49 години – Софија Вергара гордо го покажа совршеното тело

ФОТО: Кој би рекол дека има 49 години – Софија Вергара гордо го покажа совршеното тело

Светски познатата актерка Софија Вергара со својата објава на Инстаграм предизвика бура реакции. Таа позираше во костим за капење и покажа дека на 49. години може да се има совршено тело.

На првата фотографија позирала во бле костим за капење, а струкот дополнително го нагласила со црн ремен. На втората фотографија станува збор за портокалов костим за капење.

За само неколку часа овие фотографии собрале над 600 илјади лајкови.

Најнови вести

Локални избори 2021