вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 141
home Познати

ФОТО: „Кога ќе се скарам со жена ми, не и давам да спие со мене“ – Вељко со новата објава ги изненади сите

ФОТО: „Кога ќе се скарам со жена ми, не и давам да спие со мене“ – Вељко со новата објава ги изненади сите

Младиот боксер Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ не кријат од јавноста колку се сакаат, а сега Вељко шалејќи се во новата објава ги изненади сите.

Имено, Вељко се пошегувал, па објавил фотографија на која пишува „Јас кога ќе се скарам со жена ми, не и давам да спие со мене на каучот, нека се грчи сама на брачниот кревет“, па со ова аудира на неговиот брак со Богдана.

 

Коронавирус