вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 173
home Познати

ФОТО: Кога ќе се појави светот застанува – Скарлет Јохансон ги маѓепса сите на црвениот тепих

ФОТО: Кога ќе се појави светот застанува – Скарлет Јохансон ги маѓепса сите на црвениот тепих

Скарлет Јохансон со своето момче се појави на премиерата на филмот и сите останати ѕвезди станаа неважни.

Јохансон на црвениот тепих се појави во сребрен фустан држејќи го своето момче Колин Џост под рака. Ова воедно е и нивно прво заедничко појавување во јавност, па актерката најверојатно имала дополнителна инспирација за својот стајлинг.

Кратка, интересна фризура, силна шминка со виолетови тонови и отворени сандали совршено се вклопиле во ефектниот фустан кој е од колекција есен-зима 2018 па се уште не е достапен во продавниците на модната куќа.

Најнови вести

Локални избори 2021