среда, 7. декември 2022. Вести денес: 177
home Познати

ФОТО: Кога ќе ја видите новата девојка на Дарко Лазиќ во танга веднаш ќе ви стане јасно зошто се разведе од Ана Севиќ

ФОТО: Кога ќе ја видите новата девојка на Дарко Лазиќ во танга веднаш ќе ви стане јасно зошто се разведе од Ана Севиќ

Откако се разведе познатиот српски пејач Дарко Лазиќ утехата ја пронајде во прегратките на хрватската пејачка Оливера Матијевиќ.

Имено новата девојка на Дарко работи и живее во Задар и до сега има издадено две песни.

????

A post shared by Olivera Matijevic Official (@olivera_matijevicofficial) on

#dayoff#relay#vitaminsea#love#sea#tanning#lovelife#enyoing#beach#

A post shared by Olivera Matijevic Official (@olivera_matijevicofficial) on

Sun is up?⚡???

A post shared by Olivera Matijevic Official (@olivera_matijevicofficial) on

Оливера на Инстаграм се повеќе привлекува внимание со провокативните фотографии, а во прв план најчесто е нејзиното тело и голем задник.

Со оглед на овие фотографии само се потврдија шпекулациите на медиумите дека пејачот се заљубил во нејзиниот секси задник, погледнете.

Jos samo ovu??

A post shared by Olivera Matijevic Official (@olivera_matijevicofficial) on

A gdje se vi kupate,suncate? ????⛱

A post shared by Olivera Matijevic Official (@olivera_matijevicofficial) on

Qatar 2022