петок, 20. мај 2022. Вести денес: 110
home Познати

ФОТО: Кога ќе ја видите нејзината танга ќе заборавите на тенисот

Станува збор за Шерезар Реи тенисерката од Франција која не е толку многу позната колку што е сексапилна.
ФОТО: Кога ќе ја видите нејзината танга ќе заборавите на тенисот

Додека фановите на тенисот со нетрпение го следат стартот на турнирот во Мелбурн, во центарот на вниманието се појави сексапилна тенисерка која иако не учествува на Австралија опен, сите зборуваат за неа.

Станува збор за Шерезар Реи тенисерката од Франција која не е толку многу позната колку што е сексапилна.

На 28 годишната тенисерка тенисот очигледно и е во втор план бидејќи нема забележано никакви резултати на ВТА турнирите досега, а има заработено само 150 илјади евра.

Нејзин најголем успех било освојување на 8 ИТФ турнири, а надвор од терените речиси  нејзиниот Инстаграм да има повеќе успех од колку тенисот.

Таа посетувајќи ги најпопуларните дестинации се фотографира повеќе гола од колку облечена, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус