петок, 16. април 2021. Вести денес: 67
home Познати

ФОТО: Клои Кардашијан ги шокираше фановите, од ботоксот не може да се насмее

ФОТО: Клои Кардашијан ги шокираше фановите, од ботоксот не може да се насмее

Ријалити ѕвездата, Клои Кардашијан (35) објави фотографија со едногодишната ќерка Тру Тампсон, а со нејзиниот изобличен изглед на лицето Клои ги шокираше своите фанови.

Таа позира пред огледало додека во рацете ја држи нејзината ќерка. Меѓутоа, на преслаткото девојче мајката и го украла моментот, затоа што она што прво паѓа на очи е лицето на Клои која едвај може и да се насмее.

Толку многу е изобличено лицето, што целото и изгледа сосема неприродно. Таа никогаш не криела дека својата несовршенос дека ја корегирала, но во однос од пред неколку години е сосема непретпознатлива.

А, очигледно е дека популарната клои користела и Фотошоп и со кој исто така претерала. Следбениците на ријалити ѕвездата воодушевени се со нејзината ќерка, додека Клои се најде на мета на критики за нејзиниот изглед.

Фотографијата со нејзината ќерка за кратко време собра неколку милиони лајкови.

Коронавирус