недела, 20. септември 2020. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ќеркичката на Катарина Ивановска е вистинска убавица

ФОТО: Ќеркичката на Катарина Ивановска е вистинска убавица

Манекенката Катарина Ивановска е мајка на две деца, синот Вања и ќерката Кира. Двете деца ги има со партнерот Цобе.

Таа објави фотографија на својот профил на Инстаграм во друштво на ќеркичката која е навистина преслатка.

Според фотографијата Кира наликува на својот брат Вања. Што мислите вие?

Коронавирус