сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 77
home Познати

ФОТО: Ќерката на Здравко Чолиќ се соблече во костим за капење

ФОТО: Ќерката на Здравко Чолиќ се соблече во костим за капење

Постарата ќерка на пејачот Здравко Чолиќ, Уна со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од летување.

Уна одмора во Црна Гора заедно со своите другарки.

Ќерката на Чолиќ објави фотографија на која е во едноделен костим за капење кој ги истакнува нејзините облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una ? Čolić (@unacolic) on

Коронавирус