сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 79
home Познати

ФОТО: Ќерката на Веселин Вујовиќ е вистинска бомба – Бојана е миленичка на својот татко

ФОТО: Ќерката на Веселин Вујовиќ е вистинска бомба – Бојана е миленичка на својот татко

Славниот ракометар и тренер Веселин Вујовиќ има преубава ќерка.

Вујовиќ, легендарниот југословенски репрезентативец, а сега тренер во Загреб, исклучително е врзан за својата ќерка Бојана, а и таа за него.

Тоа може да се види и по фотографиите на нејзиниот Инстаграм профил. Често објавува фотографии во прегратка на својот татко.

 

View this post on Instagram

 

#aboutlastsummer ☀️

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

Погледнете некои нејзини фотографии:

 

View this post on Instagram

 

?‍?‍?

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

 

View this post on Instagram

 

⛰?

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

 

View this post on Instagram

 

Summertime sadness ??

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Vujovic (@vujoviceva) on

Коронавирус