сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ќерката на Сузана Турунџиева ужива во бременоста

ФОТО: Ќерката на Сузана Турунџиева ужива во бременоста

Ќерката на водиителката Сузана Турунџиева и Александар Маленко, Лора Турунџиева кон крајот на летово се омажи за својот избраник Филип Наунов.

Таа сега ужива во бракот, но и во својата бременост.

Неодамна Сузана Турунџиева јапотврди веста дека нејзината ќерка е бремена и дека очекува внуче.

„Во моето семејство повеќе навиваме за машко, а во семејството на зетот повеќе сакаат внука“ изјави Турунџиева.

Лора и Филип го очекуваат своето прво дете, а еве како изгледа Лора за време на бременоста. Воопшто се нема променето и се гледа дека ужива:

 

View this post on Instagram

 

❤❤❤

A post shared by LORA NAUNOV TURUNDZIEVA ??/?? (@naunov_turundzieva) on

Коронавирус