петок, 3. декември 2021. Вести денес: 9
home Познати

ФОТО: Ќерката на Сузана Турунџиева објави прва фотографија од бебето по породувањето

ФОТО: Ќерката на Сузана Турунџиева објави прва фотографија од бебето по породувањето

Ќерката на водителката Сузана Турунџиева се породи пред неколку дена, а гордата баба тоа го сподели со своите фанови на социјалните мрежи.

Лора Турунџиева веќе излезе од болница, а објави и прва фотографија од бебето.

Лора Турунџиева и нејзиниот сопруг Филип Наунов станаа родители на нивното прво дете, синчето кое одлучија да се вика Јаков.

Ова е нивната прва семејна фотографија објавена во јавност:

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by LORA NAUNOV TURUNDZIEVA ??/?? (@naunov_turundzieva) on

Коронавирус