вторник, 2. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ќерката на Сузана Спасовска правеше моминска забава – со другарките помина незаборавна вечер

ФОТО: Ќерката на Сузана Спасовска правеше моминска забава – со другарките помина незаборавна вечер

Викендов ќерката на познатата македонска фолк-пејачка Сузана Спасовска правеше моминска забава во еден од македонските ресторани.

Теона наскоро ќе се мажи за својот избраник Виктор, а фотографиите од забавата синоќа ги објави на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

Bride to be ???❤

A post shared by Теона Спасовска (@teonaspasovska) on

Сузана Спасовска неодамна најави дека наголемо се подготвуваат за свадба, и дека е среќна што ја мажи ќерка си.

Погледнете дел од атмосферата на моминската:

 

View this post on Instagram

 

There are friends, there is family, and then there are friends that become family ❤ #bacheloretteparty #loveyougirls ???

A post shared by Теона Спасовска (@teonaspasovska) on

Коронавирус