сабота, 23. септември 2023. Вести денес: 55
home Познати

ФОТО: Ќерката на Наум Петрески, Анастасија, кажа „ДА“

ФОТО: Ќерката на Наум Петрески, Анастасија, кажа „ДА“

Пејачката Анастасија Петреска, ќерка на Наум Петрески, му кажа „ДА“ на своето момче.

Нејзиното момче, Владимир Поповски кој е вокал во групата Биоритам, убавата Анастасија ја побарал за жена во Банско каде парот ги минува празничните денови.

Честитки се редат од најблиските на социјалните мрежи, каде парот ја објави веста.

Најнови вести