сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 50
home Познати

ФОТО: Ќерката на Мајкл Џексон е во врска со девојка, љубовта не ја кријат

Како што пишуваат светските сајтови, Парис и Кара се запознале минатата година на музичките Ем-ти-ви , а потоа биле забележани како го напуштаат ноќниот клуб.
ФОТО: Ќерката на Мајкл Џексон е во врска со девојка, љубовта не ја кријат

Ќерката на Мајкл Џексон и познатата манекенка Кара Делавин веќе подолго време живеат заедно, а на фотографиите се гледа како тие се држат за раце и тоа е доволно да се забележи дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство, пишува Дејли Меил.

Како што пишуваат светските сајтови, Парис и Кара се запознале минатата година на музичките Ем-ти-ви , а потоа биле забележани како го напуштаат ноќниот клуб.

Двете исто така биле видени заедно и во Лондон, каде биле на вечера, а потоа отишле на концерт, а од таму заминале во  хотелската соба.

Дејли Меил пишува дека Парис и Кара се многу блиски, а пример за тоа е дека ќерката на кралот на поп музиката објави на Инстаграм фотографија, на која се заедно на нивното патување во Лондон.