понеделник, 5. јуни 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Ќерката на Кеба никогаш не била поубава и посекси

ФОТО: Ќерката на Кеба никогаш не била поубава и посекси

Наташа Којиќ, ќерката на пејачот Кеба, со години живее во Америка.

Таа неодамна објави неколку свои фотографии на Фејсбук, а нејзините пријатели и фанови останаа воодушевени.

Коментарите се дека наташа денес изгледа поубаво од кога било.

Кога ја напушти Србија, Наташа сосема го промени својот изглед. Кажа збогум на фарбите за коса, ослабе, почна здраво да се храни и да спортува.

Таа објави и секси фотографија во спортска облека со која напорно вежба за своето тело да го задржи во одлична линија.