четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 215
Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните во Тетово

home Познати

ФОТО: Ќерката на фудбалскиот мајстор ги запали социјалните мрежи!

ФОТО: Ќерката на фудбалскиот мајстор ги запали социјалните мрежи!

Поранешниот фудбалер Пол Гаскоњ е легенда на оваа игра, мајстор на дриблингот со кој пораснале генерации на спортски вљубеници, а познат е и по својата љубов кон алкохолот.

Поради тоа е чест гостин на британските таблоди, а таа страст кон публицитетот од него ја преземала и неговата згодна ќерка.

Убавата Бјанка често објавува провокативни фотографии, позирала и гола неколку пати, а од приложеното можете да видите какви облини поседува.

Парламентарни избори 2020