петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 108
Во живо

ВО ЖИВО: Изјава на Мицкоски од индустриската зона „Жабени“

home Познати

ФОТО: „Ќе уринирам врз себе, па нека ме бришат и сушат сестрите“ – старлетата бесна поради тесниот фустан

ФОТО: „Ќе уринирам врз себе, па нека ме бришат и сушат сестрите“ – старлетата бесна поради тесниот фустан

Ким Кардашијан Вест на овогодинешната Мет Гала носеше корсет поради кој не можела ниту да оди во тоалет, затоа што премногу ја стегал.

Во новата епизода на реалното шоу кое го следи животот на старлетата и нејзините сестри, открила низ какви маки поминува.

Старлетата на себе носела корсет, односно ѝ помагале тројца мажи за да го облече.

„Ќе биде проблем ако морам да одам во тоалет. Минатата година имав метален фустан па ги раширив нозете кога одев во тоалет. Ако ми се оди во тоалет оваа година, мислам дека ќе уринирам врз себе, па нека ме избрише едната сестра и нека ме исуши. Воопшто не се шегувам“, коментирала Ким.

Најнови вести

Локални избори 2021